Cieszyński portal sportowy - strzelectwo

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

CKS PIAST - Tabele

Ostatnia aktualizacja 12.04.2024 r.

  

SENIOR

Żywiec: Klasa okręgowa "Żywiec-Skoczów" Grupa 6 - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  LKS Błyskawica Drogomyśl  17  42  13  3  1  55:18
 2.  GKS Podhalanka Milówka  17   36  10  6  1  41:19
 3.  TS Stal Śrubiarnia Żywiec  17   36  11  3  3  49:24
 4.  CKS PIAST  17    34  11  1  5  60:34
 5.  KP Beskid Skoczów  17  31  9  4  4  44:19
 6.  LKS Wisła Strumień  17  30  9  3  5  40:32
 7.  LKS Bory Pietrzykowice  17  28  8  4  5  29:28
 8.  KKS Spójnia Zebrzydowice  17  25  7  4  6  33:28
 9.  GKS Radziechowy-Wieprz  17  25  7  4  6  48:31
 10.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  17  19  5  4  8  29:38
 11.  LKS Victoria Hażlach  17  19  6  1  10  33:48
 12.  UKS APN Góral Istebna  17  18  5  3  9  35:36
 13.  LKS Smrek Ślemień  17  16  4  4  9  24:44
 14.  LKS Metal W.G.-Skałka Żabnica  17  13  4  1  12  30:61
 15.  LKS Soła Rajcza  17  10  2  4  11  13:45
 16.  LKS Goleszów  17  1  0  1  16  16:74

 

JUNIOR

II Liga Wojewódzka A1 Junior Grupa płd. - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  GLKS Wilkowice  12  34  11  1  0  51:12
 2.  TS Podbeskidzie II  12  29  9  2  1  69:16
 3.  TS STAL-Śrubiarnia Żywiec  12  23  6  5  1  32:19
 4.  KS GKS Jastrzębie S.A.  12  21  6  3  3  33:21
 5.  CKS PIAST  12  21  6  3  3  22:19
 6.  UKS Warszowice  12  18  6  0  6  28:28
 7.  GKS Czarni Jaworze  12  17  5  2  5  55:33
 8.  LKS Pasjonat Dankowice  12  16  5  1  6  23:30
 9.  LKS Strażak Dębowiec  12  14  4  2  6  49:34
 10.  KP Beskid Skoczów  12  11  3  2  7  28:43
 11.  LKS Bory Pietrzykowice  12  8  2  2  8  21:54
 12.  KS Kuźnia Ustroń  12  6  1  3  8  14:46
 13.  TS Koszarawa Żywiec  12  3  1  0  11  13:83

 

TRAMPKARZ

Skoczów: III Liga Okręgowa C1 Trampkarz - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  10  28  9  1  0  94:9
 2.  CKS PIAST  10   22  7  1  2  69:17
 3.  KP Beskid Skoczów  10   20  6  2  2  64:17
 4.  RKS Cukrownik Chybie  10   7  2  1  7  19:96
 5.  LKS OLZA Pogwizdów  10   7  2  1  7  21:65
 6.  KS Nierodzim  10   3  1  0  9  11:74

  

MŁODZIK

Skoczów: III Liga Okręgowa D1 Młodzik - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KP Beskid Skoczów  10  27  9  0  1  92:13
 2.  CKS PIAST II  10  27  9  0  1  76:9
 3.  LKS OLZA Pogwizdów  10  13  4  1  5  37:44
 4.  KKS Spójnia Zebrzydowice  10  12  4  0  6  34:41
 5.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  10  7  2  1  7  14:56
 6.  RKS Cukrownik Chybie  10  3  1  0  9  14:104

 

MŁODZIK MŁODSZY 

II Liga Wojewódzka D2 Młodzik grupa płd. - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała  13  36  12  0  1  137:12
 2.  APN SMS Tychy  13  31  10  1  2  81:18
 3.  CKS PIAST  13  25  8  1  4  33:27
 4.  UKS APN Góral Istebna  13  21  6  3  4  44:64
 5.  BTS Rekord Bielsko-Biała  13  15  4  3  6  31:38
 6.  KS Akademia United Rydułtowy  13  12  3  3  7  38:54
 7.  LKS Naprzód 46 Zawada  13  10  3  1  9  23:76
 8.  TS Stal Śrubiarnia-Żywiec  13  0  0  0  13  12:110


 

 

 

menu